Bezpłatne badanie:

  22 490 30 89

 Oddziały w Warszawie:
AKTUALNOŚCI
  INDYWIDUALNE OCHRONNIKI SŁUCHU
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wykonywanie indywidualnych ochronników słuchu

  Bezpłatne badania
Firma Medika Aparaty Słuchowe zaprasza serdecznie na bezpłatne badania słuchu dzieci i dorosłych we wszystkich swoich oddziałach.

Lista oddziałów


Posiadamy umowę z NFZ
a  Wypożyczenie aparatu
b
Nasi pacjenci przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie mają możliwość wypróbowania przez kilka dni aparatu słuchowego poza gabinetem.

Kiedy słyszysz, a nie rozumiesz...


Nie zdajesz sobie nawet sprawy, że kwestia uszkodzenia słuchu może dotyczyć również Ciebie. Wraz z utratą słuchu dźwięki wokół nas zaczynają zanikać. Zdarza Ci się, że prosisz ludzi, by powtórzyli to, co mówili przed chwilą, czy też oglądając telewizję ustawiasz głośność bardziej, niż to zwykle bywało. W tym momencie staje się jasne, że możesz słyszeć, ale nie zawsze rozumiesz, co zostało powiedziane, zwłaszcza, jeśli towarzyszy temu hałas. Słuch pogarsza się stopniowo, co sprawia, że łatwo jest zignorować problem, do czasu, aż zacznie on wywierać ogromny wpływ na twoje życie. Na całym świecie około 500 milionów ludzi cierpi z powodu uszkodzenia słuchu, a liczba ta rośnie z roku na rok. Na szczęście, dla większości osób z uszkodzeniem słuchu pomoc jest możliwa. Badania dowodzą, że osoby z uszkodzeniem słuchu, korzystające z pomocy, zauważają poprawę jakości słyszenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu aparatów słuchowych, bądź przez interwencję medyczną.
Współczesne aparaty słuchowe posiadają zaskakujące właściwości  i zalety. Użytkownicy aparatów są w stanie usłyszeć większość dźwięków oraz lepiej zrozumieć mowę. Poprawa jakości ich życia jest niepodważalna.
Aby sprostać wymaganiom współczesnego użytkownika i zapewnić mu jak najwyższy komfort noszenia na co dzień aparatu słuchowego, szwajcarska firma Bernafon, obecna od ponad 60 lat na rynku, posługuje się najnowocześniejszymi technologiami i innowacjami.
Na podstawie praktyki klinicznej, firma Bernafon, rozwiązała najczęściej występujące problemy użytkowników aparatów słuchowych:
-dla pełnego rozumienia mowy i czystego, naturalnego dźwięku stosuje innowacyjną technologię ChannelFree, polegającą na przetwarzaniu sygnału bez podziału na kanały.
-dla wyeliminowania hałasu otoczenia, szumów i złego rozumienia mowy w hałasie, aparaty Bernafon posługują się zaawansowanymi systemami wyciszania hałasu, jak np.: Adaptacyjną Redukcją Hałasu. 
-dla wyeliminowania "gwizdania" aparatu nowoczesne aparaty Bernafon posiadają zaawansowane i skuteczne układy Redukcji Sprzężeń Akustycznych. Działają one w taki sposób, że nieprzyjemny pisk w ułamku sekundy zostaje wyeliminowany.
- dla naturalnego brzmienia własnego głosu firma Bernafon stosuje dopasowania typu otwartego, tzn. takie, które umożliwiają pozostawienie otwartego przewodu słuchowego. Daje to większy komfort słuchania i sprawia, że własny głos brzmi zupełnie naturalnie.
 
Zapraszamy do pracowni diagnostyki słuchu rekomendowanych przez firmę Bernafon, na bezpłatne badanie i konsultację ze specjalistą w oddziałach naszej firmy.

Strona Główna          |          Badanie Słuchu          |          Oferta          |          Oddziały          |          Wypożyczenie aparatu          |          Kontakt