Bezpłatne badanie:

  22 428 24 09

 Oddziały w Warszawie:
AKTUALNOŚCI
  Bezpłatne badania
Firma Medika Aparaty Słuchowe zaprasza serdecznie na bezpłatne badania słuchu dla dzieci i dorosłych we wszystkich swoich oddziałach.

Lista oddziałów

Posiadamy umowę z NFZa  Wypożyczenie aparatu
b
Nasi pacjenci, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, mają możliwość wypróbowania przez kilka dni aparatu słuchowego poza gabinetem.


3  Ochronniki słuchu 3

Ochronniki słuchu które Państwu proponujemy wykonywane są indywidualnie dla każdego pracownika, ponieważ każde ucho ma inną budowę - z tego powodu są najbardziej skuteczne, ponieważ tłumią znacznie dokładniej niż zwykłe zatyczki do uszu dostępne w uniwersalnym rozmiarze. Oferowane przez nas ochronniki dzielą się na twarde i miękkie (twarde wykonane z twardego akrylu, miękkie - z miękkiego silikonu).
Tłumienie ochronników zależne jest od wybranego rodzaju filtru tłumiącego. Z tego względu jedyne, czego od Państwa potrzebujemy, to wynik pomiaru hałasu w miejscu pracy.
Ochronniki dostarczane są wraz z etui, linką łączącą z klipsem, narzędziem do usuwania woskowiny oraz instrukcją obsługi. Posiadają również indywidualny numer seryjny oraz oznaczenie strony ucha (prawe/lewe), do którego są przeznaczone.

Pakiet zawiera:

- pierwsza wizyta naszego pracownika (Dyplomowanego Protetyka Słuchu) w Państwa Zakładzie Pracy, w celu zbadania stanu przewodu słuchowego oraz pobrania odlewów uszu do wykonania ochronników

- druga wizyta w Państwa Zakładzie Pracy :
-przymiarka oraz instrukcja użytkowania wykonanych ochronników,
-bezpłatne badanie słuchu bez ochronników,
-bezpłatne badanie słuchu w ochronnikach,
-ocena korzyści tłumienia hałasu

Dodatkowym udogodnieniem dla Państwa pracowników będzie wykonywanie wszystkich czynności w Państwa Zakładzie Pracy (potrzebujemy jedynie wyciszone pomieszczenie).

Ochronniki są produktami certyfikowanymi, wyprodukowanymi zgodnie z normą EN 352-2.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 794 628 858

Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolicznych powiatów.Strona Główna          |          Badanie Słuchu          |          Oferta          |          Oddziały          |          Wypożyczenie aparatu          |          Kontakt